sadsad x
asdasd
Baymak  logi pro

Baymak Logi Pro On / Off Programlanabilir Kablosuz Oda Termostatı

Baymak
Tek Çekim
:
5.500,00 TL
TAKSİTLİ
:
5.720,00 TL (MAIL Order 9 Taksit)
HAVALE/EFT
:
5.280,00 TL
Planlanan Teslimat
:
02.03.2024
Not
:
enuygunkombi-kargo-dahil-ucretsiz-kargo-kombi-klima-termosifon.jpg (119 KB)
enuygunkombi-mail-order-resmi.jpg (43 KB)
2-yil-garanti.jpg (28 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • BAYMAK LOGI PRO ON/OFF PROGRAMLANABİLİR KABLOSUZ ODA TERMOSTATI

  • Büyük LCD Backlight Ekran
  • Dokunmatik Tuşlar
  • Günlük ve Haftalık Program
  • Konfor, Ekonomi ve Tatil Modu
  • 0,5 °C Sıcaklık Hassasiyeti Kontrolü
  • 0,1 °C Sıcaklık Ölçüm Hassasiyeti
  • 5-30 °C Sıcaklık Kontrol Aralığı
  • On/Off Kontrollü
  • Kablosuz Bağlantı
  • Pil Göstergesi, Tuş Kilidi, Sıcaklık Kalibrasyonu

  ÇALIŞMA PRENSİBİ

  LOGI kablosuz oda termostatıdır. LOGI oda termostatları oda sıcaklığının ayarlanan sıcaklıkta sabit kalması için ısıtma sistemlerinde kullanılmaktadır.

  Termostat sahip olduğu sıcaklık sensörü sayesinde oda sıcaklığını ölçer. İstenilen sıcaklık değeri, modlar / günlük veya haftalık programlar / “+” veya “-” butonları ile ayarlanır. Oda sıcaklığı ayarlanan sıcaklık değerinin üstüne çıktığı zaman oda termostatı modeme kapa komutu gönderir. Modem komutu alarak röleyi kapatır.

  Dijital ekranda; oda sıcaklığı, ayarlanan sıcaklık, pil ömrü, aktif çalışma modu (manuel mod, konfor modu, ekonomi modu, tatil modu), tuş kilidi, gün ve saat bilgisi ile ısıtma sembolü gösterilir. Isıtma sembolü ısıtma ünitesinin oçalışma durumu hakkında bilgi verir. Ürün 0,1˚C sıcaklık hassasiyeti ile ölçüm yapar. Ancak ısıtma ünitesinin çok sık devreye girip çıkmasını engellemek için 0.5˚C çalışma hassasiyeti vardır.

  KULLANIM ALANLARI

  • Konutlar • Daireler • Rezidanslar • Okullar • Ofisler

  Cihaz, kombiler ve tüm on/off ısıtma sistemlerinde kullanılabilir. Röle kontak uçlarındaki akım ve gerilim değeri 7A, 220V AC altında olmalıdır

  ODA TERMOSTATI YERLEŞİMİ

  Oda termostatınızı yaşam alanınızda sık kullandığınız bir odaya yerleştiriniz. Örneğin; evinizin salonu veya oturma odası gibi. Oda termostatını kapı girişi ya da pencere kenarı gibi hava sirkülasyonunun çok olduğu yerlere monte etmekten kaçınınız. Ayrıca ısı ünitelerine (kalorifer peteği, şömine vb.) yakın yerlere ve doğrudan güneş ışığı alan yerlere koymayınız. Oda termostatının konulduğu yerin, yerden 50 cm ile 150 cm arasında bir yükseklikte olmasını öneririz. Oda termostatını koyabileceğiniz yeri bulmak için birkaç yer denemesi yapabilirsiniz.

  GENEL ÖZELLİKLER

  LOGI PRO kablosuz oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı olan sıcaklığa ayarlayarak daha konforlu ve ekonomik ısınma sağlar.

  Günlük ve Haftalık Programlama (7x24)

  Farklı Mod Seçenekleri (Konfor, Ekonomi, Tatil)

  Hassas Sıcaklık Ölçümü ON/OFF Kontrol

  Sıcaklık Kalibrasyonu

  Kablosuz Bağlantı

  PİL YERLEŞTİRME

  Oda termostatınızı duvar aparatından çekerek çıkarınız. Oda termostatınızın arkasında bulunan pil kapağını çıkarınız. 2 adet alkalin pili, pil yuvasına yerleştiriniz. Pilleri takarken yönlerinin doğru olduğundan emin olunuz. Pil kapağını kapatarak oda termostatınızı duvar aparatına yerleştiriniz. Her iki pili de aynı zamanda değiştiriniz. Uyarı:Ürünün uzun süre (15 günden fazla) kullanılmadığı durumlarda pilleri çıkarınız. Aksi halde oluşacak arızalar garanti haricidir. UYARI! Ömrü biten pillerinizi lütfen piller için ayrılmış çöp kutusuna atınız.

  MODEM YERLEŞİMİ

  Modem yerleşiminde dikkat edilmesi gereken hususlar, modemin kombiniz ile fiziksel olarak temas etmemesi, sıvı, toz vb. gibi dış maddelerden korunmasıdır. Modemi, kombiniz ile temas etmeyecek şekilde kombinizin bulunduğu dolap içerisine koyabilir ya da modeminizi duvara monte edebilirsiniz.

  MODEM LED IŞIĞI RENK ANLAMLARI

  Yeşil - Modem ile oda termostatı eşleşmiş, düzgün çalışıyor.

  Yeşil yanıp sönme - Modemin eşleştirme butonuna basılmış, termostattan eşleşme sinyali bekleniyor.

  Kırmızı - Modemde enerji var fakat herhangi bir oda termostatı tanımlı değil.

  Kırmızı yanıp sönme - Termostattan 22 dakika veya daha fazla süre sinyal alamadı ve kombi kapatıldı.

  Turuncu - Manuel modda çalışıyor.

  MODEM KURULUMU

  Öncelikle kombinizi ve kombinizin enerji beslemesini (sigorta, priz vb.) kapatınız.

  Bağlantı şemasında gösterildiği şekilde, kombi bağlantı kablosunun bir ucunu, modeme bağlayınız.

  Kombi bağlantı kablosunun diğer ucunu, kombinizin kullanım kılavuzunda gösterildiği şekilde oda termostatı bağlantı klemensine bağlayınız.

  Modem enerji kablosunu önce modeme, sonra kombinin bağlandığı sigortaya bağlamanız gerekir.

  Kablo bağlantı işlemini bitirdikten sonra önce sigortanızı, sonra kombinizi açınız.

  Modemin manuel kullanım butonuna 2 saniye basılı tutarak, modem üstünde bulunan ışığın turuncu renkte yandığını görmelisiniz. Bu şekilde kombinin çalıştığına emin olduktan sonra aynı butona tekrar 2 saniye basılı tutarak turuncu ışığın kapandığını görünüz.

  Modemi, oda termostatıyla eşleştirmek için oda termostatının kurulumunu gerçekleştiriniz.

  ODA TERMOSTATININ MODEME TANITILMASI

  Öncelikle modemin eşleştirme butonuna 2 saniye basılı tutarak modem üstünde bulunan ışığın yeşil renkte yanıp söndüğünü görünüz.

  Oda termostatınız kapalı konumda iken “Açma/Kapama” tuşuna 3 saniye basılı tutulduğunda ekrana sıcaklık kalibrasyon ayarı menüsü, tekrar basıldığında “ Adr ” yazan tanımlama menüsü gelecektir.

  “Adr” yazan ekranda termostatın sıcaklık ayarlama tuşlarından herhangi birine basıldığında, termostat eşleştirme sinyali gönderecektir.

  Modem üzerinde yanıp sönen yeşil led sabit konuma geçecek ve modemden uyarı sesi gelecektir.

  Artık modem ile kablosuz oda termostatı birbirine tanıtılmıştır.

  ODA TERMOSTATI SICAKLIK KALİBRASYONU

  Oda termostatlarında kullanılan sıcaklık sensörleri çok hassastır. Bu hassaslığı yaşam alanınızda bulunan termometrelerde bulamazsınız. Yaşam alanınızda bulunan termometrelerdeki sıcaklığı baz almak istiyorsanız, oda termostatınızı kalibre etmeniz gerekir. Bunun için:

  Cihazınız kapalı iken “Açma/Kapama” tuşuna 3 saniye basılı tutunuz.

  Karşınıza gelen kalibrasyon menüsünden istediğiniz sıcaklık farkını, sıcaklık ayarlama tuşlarına basarak ayarlayınız. Bu değer o o “-8 C" ile “+8 C" arasında ayarlanabilir.

  Menüden çıkmak için “Açma/Kapama” tuşuna 2 kez basınız. Not: Önerilen sıcaklık kalibrasyon ayarı “0.0 C” dir.

  TUŞ KİLİDİ

  Oda termostatında, dokunmatik tuşların istem dışı temaslardan etkilenmemesi için tuş kilidi fonksiyonu bulunmaktadır.

  Tuş kilidini kaldırmak için “Mod” tuşuna 3 saniye basılı tutunuz. Oda termostatı üzerindeki tuşlara 10 saniye boyunca basılmaz ise, tuş kilidi tekrar aktif olacaktır.

  SAAT ve GÜN AYARI

  Oda termostatınız açık konumda iken “Ayar” tuşuna 3 saniye basılı tutunuz.

  Ekran ilk açıldığında saat kısmı yanıp sönecektir. “Yukarı” ve “Aşağı” tuşuna basarak saati ayarlayınız.

  Saati ayarlandıktan sonra “Ayar” tuşuna bir defa basınız. Dakika ayarı için dakika kısmı yanıp sönecektir. “Yukarı” ve “Aşağı” tuşuna basarak dakika ayarlayınız.

  Dakika ayarlandıktan sonra bir defa “Ayar” tuşuna basarak haftanın gününü ayarlayınız.

  Haftanın günü Pazartesi'den başlar. Yani ekranda “1” simgesi varsa, Pazartesi günü seçilmiş demektir. Günlere göre seçimler aşağıda verilmiştir.

  1-Pazartesi 2-Salı 3-Çarşamba 4-Perşembe 5-Cuma 6-Cumartesi 7-Pazar

  Ayarlama bittikten sonra “Ayar” tuşuna 3 saniye basılı tutarak ayar ekranından çıkış yapabilirsiniz.

  MOD AYARI

  Oda termostatında toplam 5 adet mod vardır. Bunlardan 3 tanesi (Konfor, Ekonomi ve Tatil Modu) hazır modlardır. Diğerleri ise manuel ve haftalık programlama modlarıdır.

  Hazır modlar kullanıcının önceden belirlediği sıcaklıkları baz alır. Manuel mod, termostatın doğrudan kullanıcının belirlediği sıcaklıkta çalışmasını sağlar. Haftalık programlama modu ise kullanıcının belirlediği haftalık programa göre çalışmasını sürdürür.

  Hazır modların sıcaklık değerleri ayar ekranından değiştirilir.

  Ayar ekranına girmek için “Ayar” tuşuna 3 saniye basılı tutunuz. Karşınıza saat ve gün ayarı çıkacaktır. Saat ve gün ayarını “Ayar” tuşuna 3 kez basarak geçiniz. Karşınıza Konfor Modu “ “ sıcaklık değeri çıkacaktır. “Yukarı” ve “Aşağı” tuşlarına basarak Konfor Modu sıcaklığını ayarlayınız.

  Ayarlamayı bitirdikten sonra “Ayar” tuşuna tekrar basarak diğer modların (Ekonomi “ “ve Tatil Modu “ “) sıcaklığını ayarlayınız.

  “Ayar” tuşuna 3 saniye basılı tutarak ayar ekranından çıkabilirsiniz.

  Manuel mod sıcaklığını ayarlamak için, termostat ana ekranda iken “Yukarı” veya “Aşağı” tuşlarına basınız. “Yukarı” veya “Aşağı” 5 tuşlarına basıldığı anda termostat Manuel Moda geçecektir.

  Diğer modlara sırasıyla geçmek için ise “Mod” tuşuna basabilirsiniz.

  HAFTALIK PROGRAM

  Haftalık program ile oda termostatınızın haftalık olarak hangi modda çalışacağını günün her saati için ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Haftalık programlamada iki aktif mod bulunur. Bunlar Konfor Modu “ “ ve Ekonomi Modu’dur “ “

  Haftalık programı ayarlamak için “Haftalık Program” tuşuna 3 saniye basılı tutunuz.

  Gelen ekranda programlanacak gün, günün saatleri ve aktif mod simgesi görünür. Programlanacak saat ekranda yanıp sönecektir.

  “Mod” tuşuna basarak seçilen saatteki modu değiştirilebilirsiniz.

  Yukarı ya da aşağı tuşuna basarak günün saatleri arasında ilerleyebilir ve aktif olan moda göre programlayabilirsiniz.

  Haftalık program yaparken haftanın gününü değiştirmek için “Ayar” tuşuna basınız.

  Haftalık program oluşturulurken veya ana ekranda haftalık program modu seçili iken günün saatlerinden hangileri ekranda görünüyorsa, o saat konfor moduna ayarlanmış demektir. Görünmeyen saatler ise ekonomi moduna ayarlanmıştır. Yanıp sönen saat ise o anki aktif saati göstermektedir.

  Haftalık program ayarlandıktan sonra kaydetmek için 3 saniye “Haftalık Program” tuşuna basılı tutunuz.

  Boyutlar(cm)
  :
  10 x 15 x 15
  Ağırlık(Kg)
  :
  1
  Garanti Bilgisi (Yıl)
  :
  2
  Teslimat Bilgisi (İş Günü)
  :
  1
  Ürün Özellikleri
  Bağlantı Şekli
  :
  Kablosuz
  Çalışma Şekli
  :
  Aç Kapa
  Programlama
  :
  1 Program
  Ekran
  :
  Dijital
  Dış Hava Sensörü
  :
  Yok
  Uzaktan Erişim
  :
  Yok
  Pil
  :
  Var
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.