sadsad x
asdasd
Üyelik

ÜYELİK

Mağazamıza üye olmak için Üye işlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri yaşamamanız açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin hızlı ve sorunsuz ulaşması için lütfen dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

ÜYE GÜVENLİĞİ

Üyelik esnasında verilen bilgilerin doğruluğu üyenin sorumluluğundadır. Üye güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır.

Üyelik kaydı esnasında verdiğiniz bilgiler hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşılmamaktadır. Yasa gereği resmi kurumlardan talep edilen her türlü bilgi gerekli bilgi ve belgeler karşılığında paylaşılmaktadır.

ÜYELİK İPTALİ

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez:
- Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
- Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
- Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir ve yetkili mercîlere gerekli işlemler için başvuruda bulunulur:
- Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
- Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
- Sisteme veya enuygunkombi.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa

ÜRÜN YORUMLARI

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek sitede yayınlanmaktadır ve uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.