sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Türkiye'nin ısıtma ve havalandırma sektöründeki ilk e-ticaret sitesine hoşgeldiniz!

1999 yılında kurulan Nihat Dirice Isıtma Soğutma Aş. farklı marka ve modellerde kombi, kombi aksesuarları, klima, sıhhi ve mekanik tesisat ekipmanları ve benzer ürün gruplarında satış yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda doğalgaz taahhüt işlemleri, kombi montajı ve proje çizimi hizmetleri de sunmaktadır.

Uzman ekipleriyle kombi konusunda her türlü soru ve sorunlarınıza çözüm bulan köklü bir firma olan Nur Isı bünyesinde satış temsilcileri, saha ekibi ve e-ticaret ekibiyle perakendecilik ve hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. 15 yıllık tecrübesini siz değerli müşterilerine internet üzerinden daha hızlı sunmak için Online Kombi Alışveriş Sitesi olan enuygunkombi.com'u açmıştır. İnternet üzerinden 2011 yılında faaliyete geçen enuygunkombi.com kombi ve klima ürünleri satışında internette lider site konumundadır.

Hizmet Politikamız

  • Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak
  • Hizmet konusunda kalıcı bir başarı elde etmek ve firma bünyesinde sürekli gelişimi sağlamak
  • Müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için güncel kalabilmek ve çalışmalarımızın gelişen teknolojiye paralel gelişimini etkin kılmak
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentisini en doğru şekilde karşılamak

Güvenlik Politikamız

128 bit SSL Sertifikası ile en ufak hataya yer vermeyen sistemimiz, müşterilerimizin gizli bilgilerini asla görmez ve kayıt altına almaz. Sitemizde kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinde sistem otomatik olarak yerini banka yazılımına bırakır.
Sanal Pos başvurularında şirket Türkiye çapında güvenlik kontrolünden geçmekte ve en ufak ayrıntılar göz ardı edilmemektedir. Tüm bu incelemenin sonucunda olumlu sonuç alındığı takdirde sistem önce test edilir ve sonra alınan onay sonucunda sanal pos kurulumu gerçekleşir.

Kalite Politikamız

  • E-ticaret sektöründe yer alarak satış öncesi ve sonrası konularda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
  • Müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler oluşturmak
  • E-ticaret sitemiz üzerinden ekonomik ürün fiyatları sunmak
  • Hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam etmek
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.