Daikin VZ D2CPX030AATR 30 kW Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular
    • Bu kombi ERP'li mi? Evet, Daikin VZ D2CPX030AATR 30 kW modeli yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompalıdır.
    • Yerden Isıtma Uygun mu? Evet, servis ilk açılışı esnasında belirtmeniz yeterlidir.
    • Kargo dahil mi? Evet, tüm kombi alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.
    • Kombi Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır...
      Daikin Premix VZ D2CPX030AATR Tam Yoğuşmalı Kombi - 30 kW (25.800 kCal/h)
      ›› 24 kW, 30 kW ve 38 kW ısıl kapasite seçenekleri
      ›› ErP yönetmeliklerine uygun
      ›› Geniş Modülasyon aralığı 1:6
      ›› Premix (ön karışım) brülör ile tam yanma teknolojisi
      ›› %108' e kadar yüksek verim (EN 677'e göre)
      ›› Yoğuşma teknolojisi ile yüksek oranda yakıt tasarrufu
      ›› Yeni nesil paslanmaz çelik ısı eşanjörü
      ›› Frekans kontrollü fan
      ›› Frekans kontrollü PWM pompa
      ›› Cold Burner teknolojisi ile daha yüksek enerji performansı
      ›› NOx sınıfı 6-Düşük Emisyon değerleri ile çevre dostu
      ›› Düşük emisyon değerleri ile çevre dostu
      ›› Arıza teşhis ve emniyet sistemleri
      ›› Güneş enerjisi ile uyumlu çalışma
      ›› Boyler ile çalışabilme (opsiyonel)
      ›› Dış hava sensörü ile entegre çalışabilme (opsiyonel)
      ›› Oda termostatı ile entegre çalışabilme (opsiyonel)
      ›› Daikin fabrikalarında üretilmektedir.
      Daikin VZ D2CPX030AATR 30 kW Tam Yoğuşmalı Kombi Montajı ve Garanti İşlemleri
      - Yoğuşmalı kombilerde montaj mahalinde yakın konumda pis su gideri olmalıdır.
      Yetkili servis geldiğinde 5 durumun hazır olması gerekmektedir:
      1- Kombi montajının yapılmış olması
      2- Kombinin yanına kadar çekilmiş 2 amper sigortalı elektrik bağlantısının yapılmış olması
      3- Kombi montajı sonrası kalorifer peteklerine yada tesisata su verilmiş olması
      4- Doğalgaz dağıtım şirketinden alınmış CİHAZ DEĞİŞİM onay belgesi yada GAZ UYGUNLUK belgesi
      5- Kombi yoğuşma suyunun rögara bağlı bir gidere bağlı olması gerekir.
      Boyutlar:40.299999237061x73.300003051758x41 cm
      Ağırlık:33 kg
      Garanti Bilgisi:3
      Teslimat Bilgisi:1
      Ürün Filtreleri
      ErP Verimlilik Sınıfı:A
      ErP Isıtma Verimliliği [%]:92
      Nominal Isı Gücü [kW]:28
      Maksimum Isı Gücü 80-60°C [kW]:27.9
      Minimum Isı Gücü 80-60°C [kW]:4.5
      Maksimum Isı Gücü 50-30°C [kW]:30
      Minimum Isı Gücü 50-30°C [kW]:5.2