sadsad x
asdasd
Baykan  Ay 24SC

Baykan Ay 24SC 24 kW (21,414 kcal/h) Hermetik Kombi

Fiyat
:
3.500,00 TL
TEK ÇEKİM
:
3.430,00 TL (MAIL Order 9 Taksit)
HAVALE/EFT
:
3.360,00 TL
Not
:
enuygunkombi-kargo-dahil-ucretsiz-kargo-kombi-klima-termosifon.jpg (119 KB)
enuygunkombi-baca-dahil-kombi-klima-sofben-termosifon.jpg (44 KB)
enuygunkombi-kombi-montaji-istanbul-535-958-0749.jpg (79 KB)
mail-order-vade-farksiz-9-taksit.jpg (46 KB)
2-yil-garanti.jpg (28 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Baykan Ay 24SC 24kW Kombi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

   • Baca dahil mi? Evet, tüm kombi grubu ürünlerinde dirsek ve bacadan oluşan baca seti dahildir, ürünle birlikte gönderilir.
   • Yaşadığım şehirde Baykan Yetkili Servisi var mı? Alışverişiniz öncesinde 444 0308 Baykan müşteri hizmetlerini arayarak şehrinizde yetkili servis olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
   • Kargo dahil mi? Evet, tüm kombi alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.
   • Kombi Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır...

    Baykan Ay 24SC Hermetik Kombi - 24 kW (21.414 kCal/h)

    Aynı Gün Ücretsiz Kargo, %2 İndirim + 9 Taksit (Mail Order)

    baykan-ay-24sc-24kw-hermetik-kombi-enuygunkombi.jpg (42 KB)

    Küçük Ebat, Düşük Ağırlık (330x400x700 mm, 40 Kg)
    Ay modeli kombilerimiz küçük ebatları sayesinde kısıtlı alana sahip mekanlara rahatlıkla monte edilebilir.

    Mikroişlemci Kontrollü Kart Kombiler mikroişlemci kart sayesinde tüm fonksiyonel işlemlerini yerine getirebilir. Mikroişlemciye kombinizin en verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak gerekli yazılım yüklenmiştir.

    Donmaya Karşı Koruma Sistemi Kombi kartı üzerinde bulunan sensör yardımı ile kombi içerisindeki su ısısı (+8 ºC) seviyesine düştüğünde pompayı, (+5 ºC) seviyesine düştüğünde kombiyi otomatik olarak çalıştırarak donmayı engellemektedir.

    Kullanım suyu ve merkezi ısıtma devrelerinde hassas sıcaklık ayarı ±1 ºC Kullanılan sensörler ve mikroişlemci sayesinde hassas sıcaklık ayarı sağlanmaktadır.

    Timer Oda Termostatı Bağlantı Yeri Kombiye oda termostatı bağlanarak uzaktan ısı ayarı ve kumanda mümkündür. Elektrikli Üç Yollu Vana. Elektrikli üç yollu vana dizaynı sayesinde daha emniyetli bir çalışma sağlanıyor.

    Pompanın Kombiyi Susuz Çalıştırmama Özelliği Kombilerde kullanılan sirkülasyon pompası su olmadığında çalışıp zarar görmemesi için düşük basınç su sivici kullanılmıştır. Su basıncı 0,6 bardan aşağı düştüğünde otomatik olarak sistem bloke edilecektir.

    İyonizasyon Elektrodu Ateşleme Kontrolu Yanma haznesinde montajlı iyonizasyon elektrodu sayesinde yanan alevi algılayarak sürekli alev denetimi yapılır.

    Otomatik By-Pass Sistemi Sistemdeki petek vanalar kapatıldığında pompanın sıkışıp zarar görme ihtimalinden dolayı, kombi suyun akışını kendi içerisinde sirküle ederek önler.

    Aşırı Sıcaklık Emniyeti Kombi üzerinde bulunan ısı sensörü arıza nedeniyle devre dışı kaldığında bile ikincil bir emniyet sağlayarak suyun aşırı ısınmasını, kullanıcıya ve kombiye zarar vermesini önler.

    Plaka Tip Su Eşanjörü Kullanılan suyun ana eşanjörde değil, ikincil eşanjör olan plaka eşanjörden geçirilerek ısıtılmasını sağlar.

    Elektronik Ateşleme Ay kombi elektronik ateşleme düzeneğine sahiptir. Bu sayede otomatik ve güvenli bir ateşleme sağlanır.

    Pompa Bloke Koruma Sistemi Kombi gün içerisinde 24 saatten fazla çalıştırılmadığında, pompayı otomatik olarak çalıştırarak bloke olmasını engeller.

    Doğalgaz ve LPG İle Çalışabilme Kombi üzerinde bulunan manifolda gerekli elemanlar monte edilerek LPG ve doğalgazda çalışma özelliği sağlanmaktadır. Kullanılan kontrol kartı üzerinde her iki gaz için ayrı yanma fonksiyonu mevcuttur.

    Kolay Ayarlanabilen Sirkülasyon Pompası Baykan kombide, pompa kademe anahtarı, kombinin alt tarafına yerleştirilmiştir. Bu şekilde kullanıcı uygun kademeyi seçerek enerji tasarrufu sağlar.

    Düşük Nox Oranı Kombilere gelen gazlar yandığında atmosfere belli değerlerde egzost gazı verirler. Yanma sonucunda oluşan gaz, atmosferi kirletmeyecek düzeyde olmalıdır. Nox sınıfı 3 olarak tanımlanan Avrupa standartlarında üretilen kombimiz, atmosferdeki kirlenmeyi minimum düzeyde tutmaktadır.

    Ergonomik ve Dijital Kontrol Paneli Kullanılan fonksiyon ve ayar düğmeleri tüm kullanıcıların kolayca anlayabileceği biçimde dizayn edilmiştir. Kontrol panelinde görülen dijital göstergeler ısı derecesini veya olası arızayı görmenizi sağlar.

    Elektronik Full Modülasyon Bu özellik uygun ısıya göre uygun gaz miktarı veya uygun alev boyunu ayarlar. Böylelikle gaz tüketimi minimum seviyede tutulur.

    Kireçlenmeyi Önleyen Sistem Kombiye montaj edilen ikinci plakalı eşanjör sayesinde kullanım suyu bu plakalı eşanjörden geçirilerek ısıtılmakta, su sıcaklığı 65 ºC de tutularak kireçlenme tabakasının oluşmasını önlemektedir.

    Düşük Gaz Sarfiyatı, Yüksek Verim Standart olarak kabul edilen %90 lık verimi %94e kadar çıkarıyoruz. Bu sayede daha düşük gaz sarfiyatı ile aynı ısı değerini elde edebiliyoruz.


    Baykan AY 24SC 24 kW Hermetik Kombi Montajı ve Garanti İşlemleri

    - Kombiniz size ulaştıktan sonra çevrenizde bulunan tesisatçı kişi veya firmalardan ücreti karşılığında montaj hizmeti almanız gerekmektedir. Yetkili servisler montaj hizmeti VERMEMEKTEDİR.

    - İstanbul içi Kombi Montajı Hizmeti, firmamız tarafından 250 TL ücret karşılığında verilmektedir, siparişiniz sonrası Kombi Montajı talebinizi iletebilirsiniz. (Silivri, Büyükçekmece, Arnavutköy, Tuzla, Şile gibi sınır ilçeler hariç)

    - Yoğuşmalı kombilerde montaj mahalinde yakın konumda pis su gideri olmalıdır, aksi takdirde yoğuşmalı kombi tercih edilmemelidir. Yoğuşma gideri hortumu, gider bağlantısı 100 TL ücretle çekilmektedir.

    - Eski kombinizi yeniliyorsanız İGDAŞ Cihaz Değişimi Bildirimi 100 TL ücretle yapılmaktadır, eski kombinizi bize vermeniz durumunda bu bildirim ücretsiz yapılır.
    Bu başvuru sonrası İGDAŞ tarafından verilecek olan Cihaz Değişimi Kayıt Formu,
    Baykan Yetkili Servis tarafından sizden istenecektir.

    - Dairenize ilk kez kombi taktırıyorsanız İGDAŞ Proje ve Gaz Açma İşlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    - Kombinizin montajını yaptırdıktan sonra 444 0308 Baykan Müşteri Hizmetleri'ni arayarak devreye alma işlemi ve garanti başlangıcı için randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

    - Yetkili servis geldiğinde şu 5 durumun hazır olması gerekmektedir:

    1- Kombi montajının yapılmış olması
    2- Kombinin yanına kadar çekilmiş 2 amper sigortalı elektrik bağlantısının yapılmış olması
    3- Kombi montajı sonrası tesisata su verilmiş olması
    4- Doğalgaz dağıtım şirketinden alınmış cihaz değişimi onay belgesinin alınmış olması
    5- Yoğuşma giderinin takılmış olması

    Ek ücret söz konusu olan durumlar:
    - Bakır Tesisat: 100 TL
    - Ek Baca: 100-250 TL
    - Kazan Sökme İşlemi: Keşif sonrası fiyatlandırılır.
    - İnşaat İşleri: Keşif sonrası fiyatlandırılır.

    Boyutlar(cm)
    :
    40 x 70 x 33
    Ağırlık(Kg)
    :
    40
    Garanti Bilgisi (Yıl)
    :
    2
    Teslimat Bilgisi (İş Günü)
    :
    1
   Yandex.Metrica
   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.